, Dyrektor Produkcji 

Dyrektor Produkcji

Indie — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPressTytu?: The Promotion / The Promotion (2008)
Produkcja: USA
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 85
Premiera: 09.03.2008 - ?wiat
Re?yseria: Steve Conrad
Scenariusz: BRAK DANYCH
Aktorzy: Seann William Scott, John C. Reilly, Gil Bellows, Fred Armisen, Lili Taylor
OPIS:
Dwóch zast?pców dyrektora korporacji ubiega si? o awans... aspiruj?cy na nowe stanowisko zrobi? wszystko, aby je dosta?...


Aby móc zobaczyć zawartość umieszczoną w tagu [ CODE ] musisz się zarejestrować

mr.moonlight, wiedzielismy, że cos sie będzie działo bo zarządzający w imieniu właścicieli dyrektor (Holender) od jakiegoś czasu szukał inwestora strategicznego. Problemem jednak okazali się sami własciciele i podjęli decyzję o zamknięciu produkcji. Własna rentowną firmę z sobie znanych przyczyn zwlekając z decyzjami rozłozyli na łopatki :evil:
Co teraz nie wiem. Marcin jest dobrej myśli a ja w niego wierzę. Najgorsze jednak jest to,że trzeba ten smutny fakt zgłosic do banku i obawiam się reakcji. Jestem pewna, że mój mąż znajdze pracę. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie ale bank może być innego zdania. Nie chciałabym, żeby zabrali nam kredyt a tym samym dom...... :cry: :cry: :cry:

Z innej beczki, widzieliśmy się w sobotę z p. Palaczem. Wchodzi z zabudowa kominka 15 października. Zrobił ładny projekt :D Mam nadzieję, że ładnie go zrobi u nas.

O jakości tych okien na razie nie mogę nic powiedzieć, ale przestrzegam przed ich olewactwem w stosunku do klienta.

Okna z PCV zamówiłam w grudniu 2006 z prośbą o wykonanie najpóźniej w pierwszym tygodniu marca. Termin realizacji na zamówieniu 5-12 marca 2007. Montaż części okien opóźniony o trzy tygodnie, a do dnia dzisiejszego czekam na jakiekolwiek wiadomości o 2 oknach balkonowych.
W punkcie w Rzeszowie zero profesjonalizmu - nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszy, wciskają kity i wqur...ają ludzi - benadzieja. :evil: :evil:
W Ustrzykach natomiast - nie mają telefonu do Działu Produkcji, a po wyegzekwowaniu tel.kom. do dyrektora produkcji - dalej nic nie wiadomo, gdyż Pan ten nie jest obeznany w tym co aktulanie się dzieje w zakładzie. :x :x .
Obiecuje, że już do końca tygodnia będą zrobione - bo niby sam tego dopilnuje - i jak na razie (2 razy) nie dotrzymał słowa.
Zawsze mają dobry kit i nigdy nie oddzwaniają w celu powiadomienia co dalej.

Okna rzeczywiście najtańsze w regionie, a co najważniejsze nie doliczają dodatkowej kasy za nietypowe.

A gdzie ja napisałem, że wiatraczki buczą:hmm:

Napisałem tylko, że niepokoji mnie ten element.Napewno na początku nie będzie nic słychać ale nie wierzę w to, że po 2-3 latach ciągłej pracy nie zaczną furczeć. Niewierze, że Sony włożył jakieś super wytrzymale wiatraczki bo dziś światem wytwórców nie rządzi prezes czy dyrektor a księgowy i napewno aby zejść z kosztów na tym elemencie przycieli. Tworząc topowy model oblicza się na 3 góra 4 lata bo za ten czas dzisiejszy topowy wtedy będzie ledwo średniakiem i nikt o nim już nie będzie pamiętać.
A swoje zdanie opieram się na 10-cio letnim doświadczeniu pracy przy kompach.W pracy używam 4 komputerów, które chodzą po kilkanaście godzin co często jest normą i we wszystkich po czasie wiatraczki zaczynają się odzywać.Zaznaczam, źe są to markowe produkty, nie jakieś z marketu.
U mnie w domu tv chodzi od wczesnych godzin porannych do późno wieczorowych więc pewnie będzie to słaby element konstrukcji.
Jeżeli ktoś kupi ten model na 2-3 lata to pewnie nie będzie wiedzieć o ich istnieniu ale jeżeli ma byc na dłużej to wole LCD-ka z pasywnym chłodzeniem.
Takie jest moje zdanie, a wszystkim posiadaczom X3500 życzę przyjemnego ogladania. To naprawdę świetny LCD-ek.

pracownicy tyraja i wpisują sie na siusiu w zeszyt, a szef po pijaku rozbija się mesiem po toruniu....
/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/23695-ekscesy-dyrektora-sharpa.html
Może tak, jak namawiają ludzie do bojkotu chinskich markowych ubrań,tak moze pora bojkotować produkty sharpa? Są świetne, ale dużo złego się ostatnio słyszy o warunkach pracy....

SHELL oferuje nowe paliwo GTL zamiast V-POWER DIESEL


Paliwo GTL wytwarzane jest w innowacyjnej technologii. GTL jest kosztowo efektywnym paliwem alternatywnym, które może pomóc rządom i samorządom zdywersyfikować źródła energii, zredukować lokalne emisje i promować środki transportu zgodne z koncepcją zrównoważonego rozwoju - powiedział Jeroen van der Veer, dyrektor generalny Royal Dutch Shell.

Obecnie Shell produkuje paliwo GTL w zakładzie w Bintulu w Malezji. Równolegle, w oparciu o ponad dziesięcioletnie doświadczenie produkcyjne, we współpracy z Qatar Petroleum, Shell buduje zakład wytwórczy paliwa GTL w Katarze.

Docelowa wydajność tego kompleksu produkcyjnego będzie ponad dziesięciokrotnie większa, niż zdolności produkcyjne zakładu malezyjskiego. Tak duże inwestycje w technologię GTL wynikają z przekonania Shell, że jest to jeden z kluczowych kierunków w rozwoju pali


WNP.PL

Testy paliwa GTL u Volkswagena

· Testy przeprowadzone przez Volkswagena wskazują, że:
- Obowiązujące (Euro-3) samochodów z silnikiem diesla działających na Shell GTL Diesel spotka przyszłość (Euro-4) ograniczenia emisji bez żadnych zmian
- Następna generacja (Euro-4) emisji spalin może być obniżona nawet dalej.
· Badania wykazały, że, w porównaniu do konwencjonalnych silników Diesla,
- Emisje CO zmniejszona o 91%
- HC emisji obniżone o blisko dwie trzecie
Olej napędowy Shell GTL będzie wspierał innowacyjne systemy napędu, takie jak stosuje Volkswagen w połączeniu systemu spalania (CCS),.

Czym jest technologia GTL

Technologia GTL to proces przetwarzania gazu ziemnego na szereg czystszych produktów paliwowych (dla transportu drogowego, wodnego i lotniczego), surowce chemiczne i smary. Produkty GTL to praktycznie czyste węglowodory parafinowe o doskonałych właściwościach spalania; proces spalania jest czystszy, bardziej płynny i przebiega w sposób kontrolowany.

Paliwo GTL stosowane w transporcie to, czyste paliwo o dużej przejrzystości, praktycznie wolne od siarki i substancji aromatycznych, o bardzo wysokiej liczbie cetanowej. Liczba cetanowa jest miarą jakości spalania paliwa, analogiczną do liczby oktanowej w benzynie - im wyższa liczba cetanowa, tym pełniejszy proces spalania. Liczba cetanowa paliwa GTL jest wyższa, niż dla typowego oleju napędowego. Różnica ta może wynosić nawet kilka procent.
źródło: Shell Polska

Shell V-Power Diesel z GTL zastępuje dotychczasową generację tego paliwa na stacjach Shell w Polsce i już od początku kwietnia jest dostępny dla klientów w całej Polsce.