, 300 polskie napisy 

300 polskie napisy

Indie — strony, Obrazki i wiele więcej na WordPress

Mam pilną prośbę. Kto mógł by mi zrobić logo na stronkę o Arsenalu Londyn ?? w zamian mogę się zarejestrować u kogoś zamieścić reklamę strony itp. Pilne !!

Wymiary: wysokość: 300 szerokość: 1000
Napis: arsenal.dbv.pl Polski Serwis Fanów Arsenalu Londyn
Zdjęcia: Logo Arsenalu, Jakiś piłkarz lub kilku z arsenalu
Kolorystyka: Tło takie jak ma Logo Arsenalu czyli bordowe napisy białe

Witam;

Jak donoszą pewne osoby (gm: tajni wysłannicy ;- ) ) już od Października kolejna wytwórnia (Warner Home Video) będzie wydawała filmy z Polskimi napisami / lektorem na nośniku Blu-Ray.

Pierwszym z tytułów ma być 10 000BC.

Kalendarz Premier:

Październik:
10000 BC
Beowulf Director's Cut
300
Speed Racer
I Am Legend
Full Metal Jacket
2001: A Space Odyssey

Listopad:
Harry Potter 1
Harry Potter 2
Harry Potter 3
Harry Potter 4
Harry Potter 5
Matrix
Matrix Reloaded
Matrix Revolutions
Constantine

Grudzień:
Get Smart
Wedding Crashers
BatmanThe Dark Knight
Batman Begins
V For Vendetta


No nie szalejmy z tymi kosztami. Rozumiem, że obecność napisów we wszystkich 27 językach będzie dotyczyła produkcji ponadregionalnych i nikt nie będzie wymagał napisów do np. Alternatyw, bo i tak nikt inny tego nie zrozumie. A przy produkcjach ogólnoeuropejskich i tak są napisy i tak. Poza tym jeżeli wychodzi np. 300 na dvd i są polskie napisy to o jakich dodatkowych kosztach mówimy przy 300 na BR.
Zdefiniuj produkcję ponadregionalną "Wesele" Wajdy to będzie regionalna czy ponad regionalna? A "Śmierć jak kromka chleba" Kutza? A i ciekawe pojęcie: produkcja ogólnoeuropejska. Też proszę o definicje.
Poza tym z Demkiem od jakiegoś czasu rozmawiamy o telewizji a nie o DVD/HD-DVD/BD, bo z tym zgodziliśmy się, że ten wymóg byłby bardzo korzystny.


Bo ja jakoś nie rozumiem.
No cóż,po prostu widać po powyższej wypowiedzi (mam nadzieje, że Ty nie z tych obraźliwych co jak im się wytknie niewiedze w jakiejś dziedzinie to zaraz się rzucają i obrażają), że w tej materii nie jesteś za biegły, tzn. zakładam, że nigdy umowy dystrybucyjnej na oczy nie widziałeś, a takie archiwum TVP też pewnie by Cie zaskoczyło swoją objętością oraz tym jak wbrew pozorom często coś z niego wygrzebują i puszczają.

Inna sprawa, że to jest gdybanie bo propozycji ustawy regulującej ten problem nie widziałem.

/ciach/-ściągasz od razu pliki jako premium, klikając "pobieranie natychmiastowe", nie czekasz, tylko od razu generuje link . Jednakże na start dostajesz 300mb po zarejestrowaniu. Można wykupić sobie transfery, np: 1gb (sms za 2.44), czy 7gb za 10.98. Z resztą, kto chce niech sprawdzi.


Ps.:sory za ten sam temat, w dwóch różnych działach, lecz nie wiedziałem gdzie taki napisać.

Witam
Mógłby mi ktoś zrobić logo/herb na bluzę??

Rozmiar około 300 wysokości, 450 szerokości

Brak tła

Motyw - popiersie husarza, czarno - białe , najlepiej jak by był xxx(nie wiem jak się to nazywa ale robi się to na PSie przez image/adiustmends/treshold)

Niekoniecznie z tej fotki

Napis - ZŁB-B i pod spodem mniejszymi literami Polska
Czcionka - najlepiej jakaś pasująca klimatem historycznym

Mój "fantastyczny" "talent" pozwala mi na zrobienie czegoś takiego ale mnie to nie zadowala

Witam,

Własnie przeprowadziłem eksperyment z DVBT. Na zwykłej teleskopowej antenie, którą trzymałem w ręku, patrząc na Pałac Kultury - widok z okna. po przestawieniu kraju na Niemcy (napisy polskie) - przy ustawieniu Polska Philips nie szukał z tej anteny kanałów cyfrowych, odbiornik zlokalizował (instalacja kanałów):

6 kanałów z rozszerzeniem _AVC np. "TV4_AVC przy próbie dostrojenia komunikat "Nie wspomagany format wizji" i po chwili próbuje wyświetlać coś w rodzaju puzzli złożonych z fragmentów obrazu.

3 bez tego rozszerzenia przy próbie dostrojenia obraz lepszy niż w sklepie ale rozpadający się na fragmenty i wtedy komunikat "Nie wspomagany format wizji", po jakimś czasie obraz "możliwy do oglądania' okresowo rozpadający się.

Tryb cyfrowy odbiór testowy:

Jakość sygnału - przeciętny

Poziom sygnału - troche wiecej niż 1/3 poziomego wskaźnika


3 radiowe: PR1,PR2, PR3 - ikonka podobna do małego radia odbiór bardzo dobry

7 analogowych - ikonka A przed numerem programu odbiór różny ogólnie kiepski

Z tego co wiem AVC to "H.264 is a standard for video compression. It is also known as MPEG-4 Part 10, or AVC (for Advanced Video Coding)."

Wnioskuję, że 32PFL7862 nie odbiera MPEG 4 .

Dobra wiadomość są moduły CI transkodujące MPEG4 do MPEG2 za około 300 zł.

Poszukałem trochę w Google i dowiedziaem się, że na razie sygnał jest bardzo słaby w fazie eksperymentów i moc nadajnika wkrótce ma być większa.

Jakieś sugestie? swnw


Witam,
czy moze sprawdzil ktos juz oraganoleptycznie czy 300 ma polskie napisy?
Juz sie nie moge doczekac 300 na blu - ray ale czekam na wersje z PL.

do tej pory nie było 300 w wersji PL .


Godzę się z tym, że przynależność do jakiejś wspólnoty wymaga pewnego obszaru podporządkowania się. Nie odpowiada mi, zabieram zabawki/dzieci/sama się zabieram i szukam innej albo żyję sama.

Adasiu - wypisałam trzy przykłady. Moge Ci napisać jeszcze 300 innych bzdurnych praw/przepisów którym ludzie się podporządkowali (gdzieś był na kawałach przykład przepisów z USA- które są głupie jak but ale nadal funkcjonują).

Ja nie znajdę w Polsce szkoły bez krzyży. Moge tylko się wyprowadzić do innego kraju. Czy wszystkim jawnie dyskryminowanym (moja 7-letnia córka 2 godziny tygodniowo będzie siedzieć na korytarzu bo nie będzie chodziła na lekcje religii) polecisz wyjazd na Madagaskar ? Ale to nie ma znaczenia. Tak naprawdę to czy są te krzyże czy nie nie zrobi mi krzywdy.

Znaczenie ma to - i tu do Wiesiołka, że większość wspólczesnych wojen jest z muzułmanami - począwszy od byłej Jugosławii, przez ataki terrorystyczne, Irak, Afganistan - i to są realne zagrożenia. I w świetle przepowiedni (bo o tym wątek) jest to prawdziwy problem.

Wiesiu, a czy jest gdzieś jeszcze pojecie świętej wojny ? Bo o tym, że kobiety są na całym świecie mordowane to wiem.


I jeszcze jedno do Wiesi - to że Ty znasz 2 pary, które się zaaklimatyzowały w Polsce to jedno a jak żyją i się "aklimatyzują" społeczności muzułmańskie w innych krajach - to drugie (Anglia, Francja, Niemcy, Skandynawia).

Wierzę Ci, że poznałaś fajnych muzułmanów - i beznadziejnego Polaka - ale to nic nie zmienia w ogólnym rozliczeniu.

Po prostu istnieje ogromna grupa fanatyków, którzy chcą i zrobią nam ogromną krzywdę. To tylko kwestia czasu niestety.